0 850 302 70 72 info@iliksoft.com.tr

İhtiyaç ve isteklerinize yönelik 2 ayrı sürüm!


Çoklu Çözüm (Multi Blend)’e İhtiyacı Olan Profesyoneller İçin…

 

Tekil Çözüm (Single Blend)’e İhtiyacı Olan Profesyoneller İçin…

 
7500 TL + KDV
 
4500 TL + KDV

Profesyonel Çözüm
 

OptiFormula Multi 2.0 ve OptiFormula Pro 2.0, esnek ve kolay kullanımlı karma yem formülasyon yazılımlarıdır. İşini Profesyonelce yapmak isteyen firmalar ve kişiler için hazırlanmıştır.

Kanatlı, Küçükbaş, Büyükbaş hayvanlar, balıkçılık ve diğer hayvan yemleri hazırlama amaçları için rahatlıkla kullanılabilir. Yazılımın ana amacı, hayvan yemleri, konsantreler ve premixler için, iyi dengelenmiş ve optimize edilmiş formüller elde etmektir. Basit ve kolay kullanımlı arayüzü sayesinde karmaşık yapıdaki yem formülü hazırlama işlemi çok kolay hale getirilmiştir. Bu nedenle Yem Fabrikaları, Yem Danışmanları, Süt ve Besi hayvanı yetiştiricileri ile işletmeler için ideal bir çözümdür.

 
 
Neden OptiFormula?
 

Tamamen yerli, Türkiye şartları ve kullanıcıları düşünülerek uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilmiştir. Müşteri önerileri de değerlendirilerek, OptiFormula'nın özellikleri sürekli yenilenir / artırılır ve internet üzerinden ücretsiz (yıllık bakım anlaşması yapmanıza gerek kalmadan) güncelleme yapılır. Bu sayede, yazılımı ilk satın alan müşterimiz de, son satın alan müşterimiz de aynı özelliklere sahip sürümü kullanır. OptiFormula hiç bir gizli maliyet içermez. Sadece bir kere satın alırsınız...

OptiFormula, dünya standartlarında yem formülasyonu için kullanılan algoritmaları kullanır. Bu sayede, girilen kriterlere göre aynı değerleri sağlayan bir çok formül elde etmek mümkünken, OptiFormula size nokta atışı ile en ucuz maliyetli formülü söyler. OptiFormula, eğer formülünüzü daha ucuza çözebilme imkanı varsa, hangi sınırları değiştirmeniz gerektiğini ve bu durumda maliyetinizin ne olacağını da söyler. Bu sayede, o değişikliği yapmaya deyip değmeyeceğine kolayca karar verebilirsiniz.

OptiFormula, dinamik piyasa koşullarında çok sık değişen hammadde içerikleri ve fiyatlarından formüllerinizin nasıl etkilenebileceğini analiz eder. OptiFormula sayesinde formüllerin bir kerede farklı parametrelerle çözülmüş hallerini karşılaştırmak ve böylece değişen parametrelerin çözüm fiyatında, formülde ve değerlerde neleri değiştirdiğini kolayca görmeniz mümkündür.

OptiFormula Multi sürümü ile aynı anda birden çok formülü kısıtlı hammadde miktarları ile çözebilirsiniz. Normalde bu işlemin elle yapılması mümkün değildir. Bu sayede her bir formülünüz kendi başına en ucuz maliyeti sağlarken, elinizde kısıtlı ya da fazla miktarda olan hammaddeleri göz önünde bulundurarak, toplamda en ucuz maliyetli formülleri elde edebilirsiniz.

 
Yazılımın Ekran Görüntüleri